کسب درآمد از اینترنت ... این سایت امتحان شده

 

         سلام دوستان .... من حدود سه ماه قبل به واسطه یکی از دوستانم با یک سایت کسب درآمد کاملا ً ایرانی آشنا شدم . از آنجائیکه به واقعی بودن ادعای این سایت مبنی بر پرداخت پول به اعضاء مطمئن نبودم این سایت رو به کسی معرفی نکردم . تا اینکه دیروز موفق شدم اولین درآمد خودم رو از این سایت دریافت کنم . به همین خاطر دوست دارم به شما دوست عزیزم پیشنهاد کنم از طریق لینک زیر در این سایت ثبت نام کنید . تا انشاءاله شما هم به درآمد متوسطی برسید . ثبت نام و فعالیت توی این سایت صد در صد رایگان هستش .

 

http://teobux.com/register.php?r=ibjF25mHmqc

 بعد از ثبت نام یک ایمیل فعالسازی برایتان ارسال میشود . کد فعالسازی آنرا کپی کرده و در صفحه ورود ثبت کنید . بعد از وارد شدن به صفحه کاربریتان . روی گزینه مشاهده تبلیغات کلیک کنید . چهار تبلیغ می بینید . روی عنوان تبلیغ کلیک کنید . روی شکل پرچم کلیک کنید . صفحه مربوط به تبلیغ باز میشود . یک دقیقه صبر کنید . سیستم بطور اتوماتیک بعد از یک دقیقه مبلغ مربوط به آن تبلیغ را به حسابتان واریز میکند . حالا نوبت تبلیغ بعدی است . به همین راحتی درامد بدست میآورید .

شما میتوانید با معرفی دوستان خود به این سایت از کلیک های آنها نیز درآمد بدست بیاورید . ضمنا ً شما میتوانید از سایت بازدید کننده اجاره کنید و در ازای پرداخت مبلغی ( معاول 250 تومان ) برای یک ماه یک نفر یا حداکثر 500 نفر را استخدام ( اجاره ) کنید تا در ازای مشاهد تبلیغات از سوی آن افراد به شما نیز درآمدی تعلق بگیرد . بخاطر داشته باشید عامل اصلی کسب درآمد های بالا در این سایت داشتن زیر مجموعه بیشتر است .

 

اگر شما هم بتوانید همچون من 400 نفر زیرمجموعه داشته باشید به ازای کلیک های خودتان و انها می توانید روزانه 6500 تومان درامد بدست بیاورید

با آرزوی موفقیت برای شما

/ 8 نظر / 34 بازدید
مرد 2010

سلام من ثبت نام کردم . امروز هم تبلیغاتش رو دیدم . اینکار و باید هر روز انجام بدم ؟

سیدعلیرضارئیسی

سلام به شما دوست خوبم از حضور گرمت صمیمانه تشکر میکنم منتظر قدمهایت میمانم ارادتمند رئیسی

رهگذر

ثبت نام کردم ... حالا یعنی واقعا ً پول میده ؟؟

سایه

ممنون از راهنمائیت . مشکلم حل شد

مزدک

برای اجاره کردن راهنمائیم کنید لطفا ً

عاطفه

عالی بود ثبت نام کردم . ممنون .

تارا

سلام من عضو شدم . فقط میخوام تبلیغها رو ببینم نمیدونم از کجا باید پیداشون کنم

هادی

اولین و پیشرفته ترین وب سایت همسریابی در ایران