هوای تازه

کسب درآمد از اینترنت ... این سایت امتحان شده
نویسنده : هادی عبدالمالکی - ساعت ۱۱:۱۱ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/۱/٢٢
 

 

         سلام دوستان .... من حدود سه ماه قبل به واسطه یکی از دوستانم با یک سایت کسب درآمد کاملا ً ایرانی آشنا شدم . از آنجائیکه به واقعی بودن ادعای این سایت مبنی بر پرداخت پول به اعضاء مطمئن نبودم این سایت رو به کسی معرفی نکردم . تا اینکه دیروز موفق شدم اولین درآمد خودم رو از این سایت دریافت کنم . به همین خاطر دوست دارم به شما دوست عزیزم پیشنهاد کنم از طریق لینک زیر در این سایت ثبت نام کنید . تا انشاءاله شما هم به درآمد متوسطی برسید . ثبت نام و فعالیت توی این سایت صد در صد رایگان هستش .

 

http://teobux.com/register.php?r=ibjF25mHmqc

 بعد از ثبت نام یک ایمیل فعالسازی برایتان ارسال میشود . کد فعالسازی آنرا کپی کرده و در صفحه ورود ثبت کنید . بعد از وارد شدن به صفحه کاربریتان . روی گزینه مشاهده تبلیغات کلیک کنید . چهار تبلیغ می بینید . روی عنوان تبلیغ کلیک کنید . روی شکل پرچم کلیک کنید . صفحه مربوط به تبلیغ باز میشود . یک دقیقه صبر کنید . سیستم بطور اتوماتیک بعد از یک دقیقه مبلغ مربوط به آن تبلیغ را به حسابتان واریز میکند . حالا نوبت تبلیغ بعدی است . به همین راحتی درامد بدست میآورید .

شما میتوانید با معرفی دوستان خود به این سایت از کلیک های آنها نیز درآمد بدست بیاورید . ضمنا ً شما میتوانید از سایت بازدید کننده اجاره کنید و در ازای پرداخت مبلغی ( معاول 250 تومان ) برای یک ماه یک نفر یا حداکثر 500 نفر را استخدام ( اجاره ) کنید تا در ازای مشاهد تبلیغات از سوی آن افراد به شما نیز درآمدی تعلق بگیرد . بخاطر داشته باشید عامل اصلی کسب درآمد های بالا در این سایت داشتن زیر مجموعه بیشتر است .

 

اگر شما هم بتوانید همچون من 400 نفر زیرمجموعه داشته باشید به ازای کلیک های خودتان و انها می توانید روزانه 6500 تومان درامد بدست بیاورید

با آرزوی موفقیت برای شما