هوای تازه

کسب درآمد از اینترنت ... این سایت امتحان شده
نویسنده : هادی عبدالمالکی - ساعت ۱۱:۱۱ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/۱/٢٢
 

 

         سلام دوستان .... من حدود سه ماه قبل به واسطه یکی از دوستانم با یک سایت کسب درآمد کاملا ً ایرانی آشنا شدم . از آنجائیکه به واقعی بودن ادعای این سایت مبنی بر پرداخت پول به اعضاء مطمئن نبودم این سایت رو به کسی معرفی نکردم . تا اینکه دیروز موفق شدم اولین درآمد خودم رو از این سایت دریافت کنم . به همین خاطر دوست دارم به شما دوست عزیزم پیشنهاد کنم از طریق لینک زیر در این سایت ثبت نام کنید . تا انشاءاله شما هم به درآمد متوسطی برسید . ثبت نام و فعالیت توی این سایت صد در صد رایگان هستش .

 

http:///register.php?r=ibjF25mHmqc

 بعد از ثبت نام یک ایمیل فعالسازی برایتان ارسال میشود . کد فعالسازی آنرا کپی کرده و در صفحه ورود ثبت کنید . بعد از وارد شدن به صفحه کاربریتان . روی گزینه مشاهده تبلیغات کلیک کنید . چهار تبلیغ می بینید . روی عنوان تبلیغ کلیک کنید . روی شکل پرچم کلیک کنید . صفحه مربوط به تبلیغ باز میشود . یک دقیقه صبر کنید . سیستم بطور اتوماتیک بعد از یک دقیقه مبلغ مربوط به آن تبلیغ را به حسابتان واریز میکند . حالا نوبت تبلیغ بعدی است . به همین راحتی درامد بدست میآورید .

شما میتوانید با معرفی دوستان خود به این سایت از کلیک های آنها نیز درآمد بدست بیاورید . ضمنا ً شما میتوانید از سایت بازدید کننده اجاره کنید و در ازای پرداخت مبلغی ( معاول 250 تومان ) برای یک ماه یک نفر یا حداکثر 500 نفر را استخدام ( اجاره ) کنید تا در ازای مشاهد تبلیغات از سوی آن افراد به شما نیز درآمدی تعلق بگیرد . بخاطر داشته باشید عامل اصلی کسب درآمد های بالا در این سایت داشتن زیر مجموعه بیشتر است .

 

اگر شما هم بتوانید همچون من 400 نفر زیرمجموعه داشته باشید به ازای کلیک های خودتان و انها می توانید روزانه 6500 تومان درامد بدست بیاورید

با آرزوی موفقیت برای شما


 
 
ترنم عشق
نویسنده : هادی عبدالمالکی - ساعت ٢:٤٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/۱/۱٧
 

   من تو را میخواهم تا دهانم هر روز بوی دوستت دارم بگیرد

آتش دلم به شوق دیدار و سوخت عشق فرزوان بماند نه سرود و شعر ...

من تو را میخواهم که خدا را در خود نه نهان که آشکار سازم به دیدنت در آینه دل که زنگارش زدوده شده با عشق

شب پر ستاره ... یکی راهنمای مسافر

من تو را می خواهم تا گم نکنم ره میان این همه

من تو را میخواهم و تو خود میدانی که دنیائی بی همتائی

 

     میدونم توی عاشقی تو از من جلوتری

ولی من هم لنگ لنگان قدمی بر میدارم

هر قدم دانه عشقی میکارم

توی آن مزرعه بکر خدادادی تو

که به من هبه کردی

پای بی کفش به ان وادی عشق امده ام

چون پایم زده تاول

بس که دنبال قدم های سریع تو دوان بودم من

اگر از دامن پر مهر تو نخی بدستم اید

به تمام عالم ندهم از دستش